1 9 9 5

  6.7. Plzeň, Porta
 25.8. Polička, tancovačka
 26.8. Jimramov, festival Otevřeno
 28.8. Praha, klub Batalion
  8.9. Praha, klub Mlejn
 18.9. Praha, klub Batalion
 23.9. Ondřejov, festival
 7.10. Praha, klub Belmondo (+ Znouzectnost)
14.10. Praha, klub Klamovka
 3.11. Praha, squatt Ladronka
 7.11. Praha, galerie Luka, vernisáž obrazů V.Lamra
17.11. Sudoměřice
18.11. Praha, klub Mlejn (+ Znouzectnost)
22.11. Praha, klub Prosek (+ Česká Disharmonie)
25.11. České Budějovice, Country klub
30.11. Praha, klub Classic
16.12. Praha, klub Klamovka
21.12. Praha, klub Classic
22.12. Plzeň

1 9 9 6

 12.1. Praha, klub Mlejn (+ V.T.Marvin)
 13.1. Praha, squatt Ladronka (+ Hodiny na tmu +Blow out)
  9.2. Praha, klub Classic
 15.2. Praha, klub Delta (+ V.T.Marvin)
 23.2. Praha, KD Barikádníků, maturitní ples
 29.2. Praha, klub Classic
  8.3. Nová Paka (+ Slobodná Európa)
 16.3. Praha, klub Mlejn
 20.3. Praha, klub Mlejn - Porta
 23.3. Praha, klub Mlejn
 12.4. Praha, hospoda Nad Viktorkou
 13.4. Praha, klub Mlejn (+ Naholou 25)
 17.4. Praha, klub Prosek
 19.4. Praha, squatt Ladronka
 20.4. Plzeň (+ V.T.Marvin)
 24.4. Praha, klub Mlejn - Porta
  3.5. Praha, klub Klamovka (+ Naholou 25)
 13.5. Praha, klub Prosek
 18.5. Plzeň, C-klub (+ Umělá hmota)
 23.5. Praha, klub Mlejn (+ Původní Bureš)
 24.5. Daňkovice, Bobfest
  8.6. Praha-Modřany, Rokle, komunitní centrum Krok
 11.6. Praha, klub Belmondo (+ Znouzectnost)
 20.6. Praha, klub Mlejn party
 28.6. Český Dub, muzeum K.Světlé
 17.8. Hosty u Týna n Vltavou - Pepa Zgarba action!
 24.8. Jimramov, festival Otevřeno
  7.9. Borová u Poličky
 21.9. Ondřejov, festival
 9.10. Praha, klub Prosek (+ Původní Bureš)
11.10. Slaný, klub Metro (+ Jaksi Taksi)
17.10. Praha, klub Amfora (+ Jaksi Taksi)
11.11. Praha-Spořilov, sokolovna, Sporácké břinky
18.12. Praha, klub Prosek
20.12. Praha, klub Delta (+ Zuby nehty)
26.12. Slaný, klub Metro

1 9 9 7

 24.1. Praha, klub Mlejn
 25.1. Nová Paka
  1.3. Praha, hospoda Na Slamníku (+ Naholou 25)
  5.3. Praha, klub Mlejn (+ Filtré)
  8.3. Nové Město
 21.3. Praha, tramvaj č.17, Jaroslavení
 28.3. Praha, klub Mlejn
 29.3. Praha, klub Akcent
 10.4. Praha, klub Batalion
 11.4. Slaný, klub Metro (+ Totální nasazení aj.)
 25.4. Nová Paka
  8.5. Plzeň (+ Znouzectnost)
 10.5. Daňkovice, Bobfest
 14.5. Roudnice n.L., vernisáž R.Brože
 15.5. Praha, klub Lišák
 16.5. Mníšek pod Brdy
 26.5. Praha, KD Pavana, Máje
 27.5. Praha-Suchdol, klub C, Tequilla party
       (+ V.T.Marvin, 3 čutory, Česká disharmonie)
 31.5. Horní Újezd (+ Původní Bureš)
 14.6. Kadov (+ V.Třešňák)
 17.6. Praha, Jabok
 18.6. Plzeň, Lochotínský pavilon
       (+ Navzájem + Pellarovo Panoptikum)
 21.6. Štětí, RC Schellinger
 27.6. Praha, klub Mlejn
  4.7. Strančice (+ Jako zázrakem + K.Vepřek)
  5.7. Kozákov
 26.7. Svojanov (+ Hall)
 10.8. dětský tábor (Kliner)
 11.8. Telč, festival (+ J.Zip Suchý)
 22.8. Jimramov, festival Otevřeno
 19.9. Slaný, klub Metro
 27.9. Praha, klub Mlejn
 5.10. Chrášťany, Fendrychova stodola
 8.10. Belmondo (+ Znouzectnost)
11.10. Chrudim
25.10. Praha, squatt Ladronka
31.10. Louny
 8.11. Praha, klub Mlejn
13.11. Praha, kavárna Na 1/2 cesty
19.12. Praha, squatt Ladronka

1 9 9 8

  8.1. Praha, divadlo Viola
 13.1. Praha, klub Železná
 29.1. Praha-Novodvorská, klub Lišák (+ Buffalo)
  3.2. Praha, klub Mlejn (+ Ta Jana z V.Ohrady)
 18.2. Praha-Stodůlky, klub Harlem
 21.2. Přibyslav, narozeniny
 26.2. Praha, kavárna Na 1/2 cesty
 14.3. Praha, klub Mlejn, křest CD
       (+ Znouzectnost + Původní Bureš + Zuby nehty)
 19.3. Praha, klub Novodvorská
 21.3. Praha, tramvaj č.17, Jaroslavení
 28.3. Lysá n.L.
 22.4. Praha-Suchdol, klub C (+ Znouzectnost)
 13.5. Praha-Stodůlky, klub Harlem
 18.5. Praha-Prosek, KD Pavana, Máje
 22.5. Praha, klub Delta
 11.6. Praha, kavárna Na 1/2 cesty
 23.6. Praha-Stromovka, Šlechtovka
 27.6. Třeboň
 11.7. Temelín, tábor hnutí Duha
  1.8. Řevnice, festival
  7.8. Velké Popovice, sokolovna
 22.8. Jimramov, festival Otevřeno
 11.9. Praha, klub Mlejn
 17.9. Praha, klub Železná
 20.9. Praha-Bohnice, festival Babí léto
 2.10. Roztoky, zámeček, vernisáž S.Kocychové
16.10. Praha, klub Delta
29.10. Praha, kavárna Na 1/2 cesty
 7.11. Kostelec n.O., penzion
15.11. Praha, klub Mlejn (+ Původní Bureš)
 5.12. Praha, klub Mlejn
26.12. Praha, klub Mlejn (+ Znouzectnost)
31.12. Praha, klub Železná

1 9 9 9

 18.3. Praha, Lucerna, maturitní ples
 21.3. Praha, tramvaj č.17, Jaroslavení
  2.4. Boskovice, Sklepy
  9.4. Praha, klub Mlejn
 17.5. Praha, Emauzy, vernisáž
 20.5. Praha, KC Kaštan
  4.6. Praha, klub Mlejn (+ Pozdravpámbu)
  5.6. Plzeň, festival Žížeň
 19.6. Praha, klub Akropolis
 29.6. Praha, klub Železná
  6.8. Velké Popovice, sokolovna (+ Eggnoise)
14.10. Praha, kavárna Na 1/2 cesty
 6.11. Praha, klub Mlejn (+ Původní Bureš)
23.11. Praha, klub Meloun
24.11. Praha, Baráčnická rychta (kabaret V.Koubka)
 4.12. Litoměřice, hospoda U Labutě
 9.12. Praha, klub Delta (+ Zuby nehty)
15.12. Praha, Baráčnická rychta (kabaret V.Koubka)

2 0 0 0

 19.1. Praha, Baráčnická rychta (kabaret divadla Koňmo)
 20.1. Praha, kavárna Na 1/2 cesty
 26.1. Praha, Baráčnická rychta (kabaret V.Koubka)
  9.2. Praha, Baráčnická rychta (kabaret divadla Koňmo)
 11.2. Praha, klub Mlejn
 16.2. Praha, Baráčnická rychta (kabaret V.Koubka)
 21.3. Praha, tramvaj č.17, Jaroslavení
 22.3. Praha, Baráčnická rychta (kabaret V.Koubka)
 15.4. Praha, klub Mlejn
 18.4. Praha, čajovna Pod stromem čajovým
  7.5. Roudnice n.L., festival
 16.5. Praha, kavárna Na 1/2 cesty
  9.6. Vysoké Mýto (divadlo Na voru)
 10.6. Frymburk, slavnosti
 17.6. Rokycany, hospoda Slunovrat
 30.6. Praha, klub Mlejn
  1.7. Litoměřice, festival Kořen
  6.7. Karlovy Vary, Beton party
  8.7. Francie, Volonne (divadlo Na voru)
  9.7. Francie, Sisterone (divadlo Na voru)
 10.7. Francie, Monastier du Persil (divadlo Na voru)
 11.7. Francie, Mens (divadlo Na voru)
 12.7. Francie, Grenoble (divadlo Na voru)
 13.-16.7. Francie, Avignon, festival (divadlo Na voru)
 19.8. Mnichovice, M-klub
 24.8. Brno, Alterna
 25.8. Boskovice, Sklepy
 26.8. Jimramov, festival Otevřeno
 26.8. Helfenburk, festival (+ V.Koubek)
  9.9. Ondřejov, festival
 12.9. Kolín, Kašparův memoriál
 23.9. Praha-Bohnice, festival Mezi ploty (+ V.Koubek)
 30.9. Pardubice, festival (+ V.Koubek)
 7.10. Praha, kavárna Monmartre (divadlo Na voru)
17.10. Praha, Baráčnická rychta (kabaret V.Koubka)
19.10. Praha, Duncan centre
24.-29.10. Francie, Tours (divadlo Na voru)
 3.11. Praha, kavárna Damúza (divadlo Na voru)
14.11. Praha, Baráčnická rychta (kabaret V.Koubka)
15.11. Hradec Králové (divadlo Na voru)
17.11. Praha, studio Paměť, (divadlo Na voru)
20.11. Praha, klub Roxy (divadlo Na voru)
21.11. Praha, klub Roxy (divadlo Na voru)
 6.12. Praha, Baráčnická rychta (kabaret V.Koubka)
10.12. Praha-Dejvice, Kulaťák, stan
13.12. Praha, Damúza (divadlo Na voru)
15.12. Praha, Salmovská kavárna (+ Tristan Brisou)
19.12. Praha, palác Akropolis, křest CD Kolotoč
       (+ Vašek Koubek - křest knihy)
22.12. Praha, studio Paměť (divadlo Na voru)

2 0 0 1

 11.1. Praha-Žižkov, divadélko Šuplík
 16.1. Praha, kavárna Damúza (divadlo Na voru)
 20.1. Praha, kavárna Damúza (divadlo Na voru)
 28.1. Praha, Duncan centre (divadlo Na voru)
 29.1. Praha, Duncan centre (divadlo Na voru)
  2.2. Nové Město n.M. (+ I.Hlas + Lazaro Cruz)
 15.2. Praha, Dobeška (+ V.Koubek)
 18.2. Praha, kavárna Damúza (divadlo Na voru)
 19.2. Praha, kavárna Damúza (divadlo Na voru)
 23.2. Jablonec n.Nisou, klub Na Rampě
 28.2. Praha, kavárna Damúza (divadlo Na voru)
  6.3. Praha, čajovna Pod stromem čajovým
  8.3. Praha, Dobeška (+ V.Koubek)
 14.3. Praha, kavárna Salmovská (+ Síla)
 16.3. Praha, kavárna Damúza (divadlo Na voru)
 21.3. Praha, tramvaj č.17, Jaroslavení
 24.3. Plzeň, Hifi klub, svatba Goldy Neumanna
 28.3. Praha, studio Paměť
 30.3. Štítary u Kolína, hospoda La France
 31.3. Kolín, synagoga (divadlo Na voru)
  3.4. Praha, Dobeška
       (+ V.Koubek + P.Váša + E.Kočičková + P.Nikl)
  7.4. Praha, Riegrovy sady
  8.4. Dobřichovice, kulturní dům
 10.4. Praha, hospoda Na slamníku (+ Kapitán Kajman)
 18.4. Praha, kavárna Damúza (divadlo Na voru)
 20.4. Strakonice, sokolovna (+ Hadry z těla)
 21.4. Rokycany, hospoda Paraplíčko
 28.4. Ostrava, Mirror pub
 29.4. Kroměříž, divadlo (divadlo Na voru)
  1.5. Kolín, malé divadlo (+ Tarafuki)
 8.-14.5. Francie, Paříž (divadlo Na voru)
 23.5. Praha, kavárna Damúza (divadlo Na voru)
  2.6. Praha-Zadní Kopanina, Voves fest
  7.6. Praha, Dobeška (+ A.Novotný)
 12.6. Praha, kavárna Damúza (divadlo Na voru)
 15.6. Jičín, festival
 22.6. Praha, hotel Praha
 23.6. Hradec Králové, divadlo (divadlo Na voru)
 27.6. Praha, kavárna Damúza (divadlo Na voru)
 28.6. Praha, studio Paměť (+ K.Vepřek)
  5.7. Praha, Kavárna Na 1/2 cesty
  6.7. Český Brod, festival Rock for People
  7.7. Litoměřice, festival Kořen
 10.-22.7. Francie, Paříž (divadlo Na voru)
  2.8. Praha-Staré Střešovice, spolek Medáci
 10.8. Chotěmice, hospoda (+ V.Koubek)
 11.8. Týnec n.Sázavou, hrad
 18.8. Mnichovice, M-klub
 31.8. Želkovice u Koněprus, svatba
  1.9. Chrudim, R-klub (+ Jolly Joker)
  8.9. Pardubice, divadlo "29"
 12.9. Praha-Libeň, Löwitův mlýn
 13.9. Praha, kavárna Na 1/2 cesty
 14.9. Klingerova svatba
 22.9. Ondřejov, festival
 29.9. Nový Bor, narozeniny
11.10. Praha, kavárna Damúza
18.10. Praha, Dobeška (+ Lyrika putyka)
20.10. Soběhrdy, sraz evangelické mládeže
31.10. Plzeň, Zach's Pub
 2.11. Praha, klub Delta (+ Klec)
 5.11. Praha, Slovanský dům
10.11. Praha, Selesiánské divadlo, Jonáš klub
23.11. Teplice, hospoda Havran
24.11. Litoměřice, Syreček party
30.11. Písek, klub Uhelna (+ Bumble Bee)
 4.12. Praha, studio Paměť
 6.12. Brno, klub Alterna
 8.12. Praha, palác Akropolis, AI (+ Znouzectnost)
11.12. Praha, čajovna Pod stromem čajovým
18.12. Praha, Dobeška (+ Sestry Steinovy)
29.12. ČT2, Noc s Andělem (+ V.Koubek)

2 0 0 2

 11.1. Praha, klub Mlejn
 26.1. Ostrava, klub Boomerang
  7.2. Praha, Dobeška (+ A.Komlosi)
 14.2. Plzeň, divadlo Pod lampou
 22.2. Praha, klub Delta (+ Neočekávaný dýchánek)
  2.3. Jablonec n.N., klub Na rampě
  9.3. Pardubice, divadlo "29" (+ Radúza)
 15.3. Praha, divadlo Rubín
 17.3. Praha, Lucerna, maturitní ples
  4.4. Praha, Dobeška (+ Hardpan)
  5.4. Praha, svatba
  6.4. Jablonec n. N., vodácký ples
 20.4. Polsko, Cieszyn, festival
 26.4. Praha, KC Kaštan, Puppet Zombie
 27.4. Volyně, sokolovna (+ Znouzectnost)
  3.5. Praha-Kobylisy, klub Vrtule
 24.5. Praha, klub Delta (+ SM Lomoz)
  1.6. Litoměřice, MDD
  8.6. Frymburk, slavnosti
 12.6. Praha, Dobeška (+ V.Třešňák)
 14.6. Francie, Paříž, festival Saint Denis
 15.6. Francie, Paříž, Theatre de l'Echangeur, fest Moo
 17.-20.6. Francie, Paříž, slavnosti Eurolines
 21.6. Francie, Paříž, La Guinguitte Pirate
 22.6. Francie, Paříž, narozeniny
 23.6. Francie, Paříž, squatt
 28.6. Valašské Meziříčí, Valašský špalíček
 30.6. Praha, loď FAMU
  5.7. Litoměřice, festival Kořen
  6.7. Český Brod, festival Rock for People
 13.7. Plzeň, Zach's Pub
 18.-24.7. Francie, Maxim svatba, radio Zinzine
 27.7. Hrachovka, festival
  2.8. Uherský Brod + Uherské Hradiště, LFŠ
 15.8. Plzeň, festival Struny na ulici
 16.8. Buchlovice, festival Buchlovická svíca
 17.8. Trutnov, festival + Červená Řepice
 23.8. Pyšely, svatba
 26.8. Paříž, squatt
 27.8. Paříž, Cabaret Sauvage, festival Ile de France (deníček)
 11.9. Praha, hospoda Na slamníku (+ Rudovous)
 14.9. Vodňany, festival
 19.9. Praha, Dobeška
 20.9. Přibyslav, kino
 21.9. Frýdek-Místek, festival
 4.10. Praha, klub Železná
 5.10. Mladá Boleslav, KD Škoda, sjezd evangelické mládeže
 17.10. Slovensko, Levice, Cihelna
 18.10. Slovensko, Levice, jarmark
 19.10. Slovensko, Nitra, Country club
31.10. Praha, Dobeška, křest CD Road movie
       (+ Vašek Koubek + dětský sbor Svoboda + V.Javorský)
2.-10.11. Korsika, Calvi, Le Festival du Vent
15.11. Hořovice, KD Labe
16.11. Plzeň, divadlo Pod lampou (+ Slonovski bal)
22.11. Teplice, hospoda Podletná (+ Radost)
23.11. Smržovka, festival
27.11. Praha, Dobeška
28.11. Brno, klub Alterna
29.11. Chrudim, klub Agora
 4.12. Francie, Dole, La Fabrique
 5.12. Německo, Freiburg, KTS
 6.12. Francie, Strasburg, festival Les Nuits Européennes
 7.12. Německo, Frankfurt, Cafe Exzess
 8.12. Německo, Marburg, Cafe Trauma
 9.12. Německo, Leipzig, Gieszerstr. 16
10.12. Německo, Potsdam, AI Globe
11.12. Německo, Berlin, Cafe Zapata
12.12. Německo, Bochum, Bahnhof Langendreer
13.12. Německo, Hagen, Pelmkeschule
14.12. Německo, Hannover, Cafe Glocksee
15.12. Německo, Bielefeld, Radio WDR 3 - live
19.12. Praha, klub Delta (+ Rudovous)
21.12. Litoměřice, Syreček párty
31.12. Německo, Annaberg-Buchholz

2 0 0 3

 11.1. Praha, klub Delta
 25.1. Smržovka, Parkhotel
 29.1. Liberec, Experimentální studio
 30.1. Praha, Dobeška
  2.2. Praha, TV "O" - live
  6.2. Praha, klub Abaton
 14.2. Pardubice, divadlo "29"
 19.2. Praha, Dobeška
 21.2. Písek, klub Uhelna
 22.2. Strakonice, klub Křemelka
 25.2. Ústí n.L., kulturní dům
 28.2. Brno, klub Babylon
  1.3. Uherské Hradiště, kino Mír
  4.3. Praha, Žižkovský masopust
  7.3. Praha-Kobylisy, klub Vrtule
 12.3. Plzeň, Zach's Pub
 14.3. Rakovník
 15.3. Liberec, klub Stamina
 22.3. Všetice, narozeniny
 27.3. Praha, Dobeška
 28.3. Poříčí n.S., klub Mixx
  3.4. Praha, divadlo Minor
  4.4. Dobříš, kulturní dům
 11.4. Šumperk, kulturní dům
 12.4. Opava, kulturní dům Ostoj
 16.4. Praha, Dobeška (+ Ivan Stable)
 18.4. Francie, Paříž, České centrum
 19.4. Francie, Paříž, squatt
 20.4. Francie, Paříž, La Guinguitte Pirate
 23.4. Ostrava, klub Parník
 24.4. Valašské Meziříčí, M-klub
 25.4. Kopřivnice, kulturní dům
 26.4. Třebíč, Národní dům
 29.4. Praha, Švandovo divadlo
 30.4. Kutná Hora, hospoda U Dačického
  2.5. Brandýs n.L., Biják
  7.5. Třeboň, ANIfest
  8.5. Zlín, klub 603
 13.5. Brno, Moravská galerie (+ Rudovous)
 14.5. Pozlovice u Luhačovic, hotel Ogar
 16.5. Slovensko, Malacky, klub Priestor
 17.5. Slovensko, Piešťany, klub Kazačok
 18.5. Praha, Štvanice, festival Barvy léta
 29.5. Praha, Dobeška
 31.5. Francie, Montpellier
 1.-15.6. Francie, Correns, Bordeaux, Lyon, Macon
       (12 koncertů)
 21.6. Hrad Svojanov, večer nakladatelství Argo
 23.6. Praha, palác Akropolis, benefice pro Alžír
 26.6. Praha, Dobeška
 27.6. Praha, Střelecký ostrov, festival
 28.6. Polička, festival Colour meeting
  4.7. Litoměřice, festival Kořen
  5.7. Náměšť u Olomouce, festival Zahrada
  6.7. Český Brod, festival Rock for People
 11.7. Rakousko, St.Jakob u Klagenfurtu
 12.7. Ostrava, festival Colours of Ostrava
 13.-17.7. Řecko, Vlasti, ekofestival, 3 koncerty
 18.7. Opařany, Stádlecký most + Řepice u Strakonic
 19.7. Valtice, festival
 22.7. Praha, loď Tajemství bratří Formanů
 23.7. Praha, loď Tajemství bratří Formanů
 24.7. Turnov, kulturní středisko
 26.7. Malá Skála, festival Benátská noc
  2.8. Maďarsko, Budapešť, festival Sziget
  3.8. Rakousko, Krems, festival
  8.8. Jablonec n.J., festival Keltská noc
 15.8. Jesenická přehrada, hotel Ronak
 16.8. Mnichovo Hradiště, festival Vostrov (+ Bengas)
 21.8. Praha, kavárna Na 1/2 cesty
 22.8. Jimramov, festival Otevřeno
 23.8. Mikulov, festival Eurotrialog
 24.8. Trutnov, festival
 28.8. Plzeň, Zach's Pub
 29.8. Třeboň, festival Džem + hrad Točník (+ VRRM)
 30.8. Rábí, hrad
  2.9. Praha-Florenc, před Muzeem
  2.9. Praha, Česká galerie, vernisáž obrazů R.Brančovského
  5.9. Německo, Leipzig, narozeniny
  6.9. Grabštejn, Worldfest
 11.9. Praha-Vysočany, festival Podvinní
 12.9. Teplice, hospoda Podletná
 13.9. Uherské Hradiště, náměstí (+ Ulrychovci)
 16.9. Praha, studio Paměť
 24.9. Praha, Azylový dům Donovalská
 25.9. Praha, Rock Café (+ Kamil Jasmín)
 27.9. Strakonice, klub Křemelka
 2.10. Brno, klub Alterna (+ Hadry z těla)
 3.10. Rožnov p.R., Harcovna
 4.10. Únětice, Kravín
 9.10. Praha, vernisáž fotek V.Šimánka
17.10. Přibyslav, Nocturno (+ Jablkoň + Oboroh)
18.10. Kutná Hora, Česká 1
21.10. Tábor, divadlo O.Nedbala
23.10. Praha, Dobeška
24.10. Uherský Brod, kino Máj
25.10. Ústí n.L., restaurace Doma
29.10. Olomouc, Divadlo hudby
12.11. Praha, klub Roxy (+ Boban Markovič Orkestar)
19.11. Brno, klub Fléda (+ Tara Fuki)
27.11. Praha, Dobeška
 5.12. Dobříš, kulturní dům
 9.12. Praha, divadlo Na prádle
11.12. Praha, Dobeška
12.12. Jablonec n.N., Výstaviště (+ Hadry z těla)
13.12. Brno, Musilka
17.12. Ostrava, klub Boomerang
19.12. Slovensko, Piešťany, klub Kazačok
20.12. Slovensko, Brezno, klub Bombura
21.12. Slovensko, Pezinok, KCM Priestor

2 0 0 4

  1.3. Japonsko, Tokyo, Eggman (+ Cicala Muta) (deníček)
  2.3. Japonsko, Tokyo, Eggman (+ Kumonosu Quartet + Hibiya Katan)
  3.3. Japonsko, Tokyo, Eggman (+ Hikashu + Koichi Makigami)
  4.3. Japonsko, Tokyo, Eggman (+ Komaccha Klezmer)
  5.3. Japonsko, Tokyo, Eggman (+ Warehouse)
  6.3. Japonsko, Tokyo, Eggman (+ Minga)
 12.3. Liberec, Casta klub
 13.3. Skrýchov u Opařan, Kulturní dům
 18.3. Plzeň, Divadlo Pod lampou
 25.3. Praha, Dobeška
 27.3. Blansko, Zoom bar
  2.4. Rakousko, Goldegg, hrad (deníček)
  3.4. Švýcarsko, Luzern, Boa (+ Dead Brothers)
  4.4. Švýcarsko, Chur, Safari Beat
  6.4. Švýcarsko, Zürich, Rote Fabrik (+ Kaizers Orchestra)
  7.4. Francie, Meaudre, Synclinal
  8.4. Francie, Crest, La Caverne
 10.4. Francie, Paris, La Guinguette Pirate
 16.4. Dvůr Králové, Barakuda music bar
 17.4. Pardubice, Divadlo "29"
 22.4. Praha, Rock café (+ Navzájem)
 30.4. Francie, Mont-de-Marsan, chapiteau Latcho Drom (deníček)
  1.5. Francie, Cestas, hudební veletrh
  2.5. Francie, Toulouse, Le Cactus
  3.5. Francie, Toulouse, soukromá akce (+ Retire tes Doigts)
  4.5. Francie, Bordeaux, Le Petit Rouge
  5.5. Francie, Bordeaux, Le Coucou
  6.5. Francie, Bordeaux, Krakatoa (+ Hardcore Troubadors)
  8.5. Francie, Fabrezan, Wakantanka
 10.5. Francie, Montpellier
 11.5. Francie, Esperaza, L'Estanquet
 13.5. Francie, Carcassone, Hotel de la Poste
 14.5. Francie, Nimes, Drom festival
 15.5. Francie, St. Affrique, Le Glacier
 25.5. Praha, Dobeška
 28.5. Jablunkov, Radnice
 29.5. Frýdek-Místek, festival Sv.Jan session
 30.5. Praha, loď Tajemství Divadla bratří Formanů
  4.6. Německo, Freiburg, KTS
  5.6. Francie, Strasbourg, festival Jardin des 2 rives
  9.6. Kopřivnice, Tatra
 12.6. Francie, Lille, festival La Noche
 17.6. Brno, Moravská galerie
 18.6. Plzeň, Zach's pub (+ La Tropa)
 19.6. Ostrava, Parník (+ La Tropa)
 20.6. Pardubice, Žlutý pes (+ La Tropa)
 21.6. Liberec, Experimentální studio (+ La Tropa)
 24.6. Praha, Rock café (+ Veselá zubatá)
 25.6. Rosice u Brna, festival Život na zámku
 30.6. Praha, parník Tyrš, soukromá akce
 2. a 3.7. Německo, festival Rudolstadt
  4.7. Třebíč, festival Třebíčský zvonek
  5.7. Třeboň, festival Okolo Třeboně
 10.7. Litoměřice, festival Litoměřický kořen
 17.7. Kuřim, zámek
 24.7. Tábor, festival Krmelec
 25.7. Náměšť nad Oslavou, Folkové prázdniny
  6.8. Sázava, Sázavafest
  7.8. Dolní Poustevna, festival Čtverec
 14.8. Maďarsko, Ravazd, festival Bakonyalji Vigasságok
 16.8. Maďarsko, Sarospatak, festival
 20.8. Orlová-Lazy, festival Sam
 21.8. Vizovice, festival Trnkobraní
 22.8. Trutnov, Open air music festival
 26.8. Praha, Stromovka music garden
  4.9. Dolní Bojanovice, hřiště Orel
 11.9. Žďár nad Sázavou, Batyskaf
 12.9. Plzeň, Přístavní festival Divadla bratří Formanů
 17.9. Praha, Dobeška (+ Naholou 25)
 18.9. Ledeč n. Sázavou, festival Rock na hradě
 25.9. Křídla u Nového Města na Moravě, festival Křídla
 30.9. Brno, Alterna
 1.10. Ostrava, Marley
 8.10. Liberec, Experimentální studio (+ Jarret)
 9.10. Doubek u Říčan, festival Velký šleh
18.10. Praha, Country rádio, živě do éteru
19.10. Litoměřice, hospoda u letního kina
27.10. Praha, Rock café (+ La Varda)
29.10. Ústí nad Labem, Národní dům, festival Barevná planeta
 5.11. Slovensko, Malacky, Priestor
 6.11. Slovensko, Bratislava, festival Tanečný dom
10.11. Francie, Redon, Lezarts (+ Retire tes Doigts)
11.11. Francie, Brest, l'Espace Vauban (+ Retire tes Doigts)
12.11. Francie, Plouay
25.11. Praha, Dobeška, křest CD Hyjé
30.11. Brno, Musilka, křest CD
 2.12. Praha, Kavárna Na 1/2 cesty
 4.12. Francie, Dieulefit
 5.12. Francie, Beaumont
 7.12. Praha, Baráčnická rychta, křest CD Vaška Koubka
10.12. Dobříš, Kulturní dům
11.12. Kutná Hora, Česká 1
14.12. Praha, Roxy, večer Člověka v tísni
15.12. Plzeň, Pod lampou
20.12. Praha, pod Karlovým mostem (+ divadlo bratří Formanů)
23.12. Praha, Rock café (+ Hadry z těla)

2 0 0 5

  6.1. Německo, Berlin, Kesselhaus (deníček)
  7.1. Německo, München, Muffathalle (+ Express Brass Band)
  9.1. Německo, Bochum, Bahnhof Langendreer
 13.1. Praha, Dobeška
 14.1. Německo, Hamburg, Fabrik (+ Pakava it)
 15.1. Německo, Leipzig, Schaubühne Lindenfels (+ Mardi Gras BB)
 21.1. České Budějovice, CK Solnice
 22.1. Třebíč, hudební klub "B"
 25.1. Praha, Malostranská beseda (+ Pláče kočka)
 27.1. Praha, Paměť, dernisáž výstavy J.Vovsa
 28.1. Nová Paka, Kulturní středisko
 29.1. Roztoky u Prahy-Žalov, Na růžku (+ Tam Tam Orchestra)
  4.2. Hořovice, KD Labe
  8.2. Praha, Dobeška
 10.2. Slaný, festival Průvan (+ Jablkoň)
 12.2. Český Krumlov, hostel Travellers
 17.2. Praha, Daleko od Burundi, vernisáž knihy P.Torcha
 18.2. Pardubice, Ponorka
 19.2. Praha, Mlejn, fest. Aby se všichni mohli smát
 20.2. Trutnov, soukromá akce
  2.3. Praha, Lucerna, narozeniny V.Koubka
  8.3. Brno, Musilka (deníček)
  9.3. Olomouc, Divadlo hudby
 10.3. Ostrava, Boomerang
 11.3. Břeclav, Piksla (+ V.Koubek)
 12.3. Uherské Hradiště, Mír
 16.3. Praha, Delta
 18.3. Zlín, Golem (+ Krutý omyl)
 19.3. Moravské Budějovice, Pogobar
 25.3. Nový Bydžov, Mekka
 26.3. Nechvalice u Sedlčan, hospoda (+ Funk Brigada)
 30.3. Praha, Rock café (+ Retire tes Doigts)
 31.3. Rychnov u Jablonce n.Nisou, restaurace Beseda
  1.4. Francie, Paris, La Guinguette Pirate
  2.4. Švýcarsko, Bern, Reitschule
  3.4. Švýcarsko, Luzern, Musikzentrum Sedel
  5.4. Švýcarsko, Stans, festival Stanser Musiktage
 12.4. Plzeň-Slovany, KD Šeříkova
 15.4. Praha, Mlejn
 16.4. Liberec, KÚD
 17.4. Praha, U vystřelenýho voka (+ Vyžvejklá bambule)
 19.4. Brno, Stará pekárna
 22.4. Maďarsko, Csorna, Boxi
 23.4. Maďarsko, Györ, festival Mediawave
 24.4. Maďarsko, Veszprém, D'Arts House
 25.4. Maďarsko, Györ, Universita Széchenyi István
 27.4. Praha, Lucerna(+ Schall Sick Brass Band)
 28.4. Francie, Val de Reuil, Theatre Ephemeride
 29.4. Francie, Val de Reuil, Theatre Ephemeride
 30.4. Německo, Berlin, Kaffee Burger
  1.5. Olomouc, festival Ekologické dny
  4.5. Praha, Belveder, vernisáž čsp. Reflex
  5.5. Kolín, Na Zámecké
  6.5. Písek, divadlo Pod čarou
  7.5. Náhořany u Volyně, Pod kapličkou
 11.5. Mladá Boleslav, Dům dětí a mládeže
 13.5. Praha, klub Vrtule (+ Neúspěšný atlet)
 14.5. Konopiště, festival Folkový kvítek
 21.5. Zadní Kopanina, Kopaninské jaro
 26.5. Praha, Rock café (+ Kultur Shock)
 27.5. Polička, festival Poličské rockoupání
 28.5. Jirkov, festival Kludského ulice
 29.5. Teplice, Ptačí schody
  2.6. Brno, Moravská galerie (+ Hadry z těla)
  3.6. Hradec Králové, letní kino Širák
  4.6. Hněvousice u Mnich.Hradiště, Vostrov
 12.6. Kuřim, festival Zámecké léto
 22.6. Brno, divadlo Husa na provázku
 23.6. Praha, Akropolis 10 LET NA CESTĚ
 24.6. Val. Meziříčí, festival Valašský špalíček
 25.6. Lipnice n.S., festival Rej noci svatojánské
  1.7. Litoměřice, festival Litoměřický kořen
  2.7. Třeboň, festival Okolo Třeboně
  4.7. Janderov u Chrudimi, festival Yanderov
  5.7. Náměšť na Hané, festival Zahrada
  6.7. Hrob, festival Hrobské historické trhy
  8.7. Plzeň, Zach's pub
  9.7. Ostrava, festival Colours of Ostrava
 10.7. Praha, Divadelní loď Tajemství
 15.7. Kostelec nad Černými lesy, Barák
 16.7. Jindřichův Hradec, festival Folková růže
 22.7. Přeštěnice, Open Air Musicfest
 23.7. Česká Lípa, festival Na vlnách
 24.7. Náměšť n.O., festival Folkové prázdniny
 30.7. Dvorek u Přibyslavi, festival Dvorek
 31.7. Cheb, hrad, Chebské kulturní léto
  2.8. Vysoké Mýto, festival Týden hudby
  4.8. Praha, Střelecký ostrov
  5.8. Sázava, Sázavafest
  7.8. Polsko, Gdaňsk, festival EBU
 11.8. Plzeň, pivovar, Léto s Prazdrojem (+ Navzájem)
 12.8. Františkov u Rokytnice n.J., fest. Keltská noc
 13.8. Konopiště, festival Setkání
 14.8. Telč, festival Prázdniny v Telči
 17.8. Písek, Mezinárodní folklórní festival
 18.8. Trhové Sviny, Buškův hamr
 19.8. Uherčice, zámek
 20.8. Dobřany, festival Dobřany Rock Open
 21.8. Pacov, festival Pacovský poledník
 25.8. Fryšták, festival Fryštácký malý svět
 26.8. Slušovice, festival Trnkobraní
 27.8. Jimramov, festival Otevřeno
  1.9. Turnov, Pasáž Divadlo
  2.9. Brandýs nad Labem, pizzeria Felicita
  3.9. Grabštejn, festival Worldfest
  4.9. Štěchovice, Divadelní loď Tajemství
  9.9. Letohrad, klub Bristol
 10.9. Jičín, festival Město pohádky
 15.9. Praha, Dobeška
 16.9. Boskovice, Zámecký skleník
 17.9. Frýdek-Místek, festival Sv.Jan Session
 22.9. Praha, Roxy, benefice Den bez aut
 24.9. Sudkův důl, večírek nakl. Argo
 28.9. Praha, DJC, benefice Paraple
 29.9. Praha, Delta (+ Tajné slunce)
 30.9. Roztoky u Křivoklátu, hospoda U Jezzu
 1.10. Bílina, KD Fontána (+ Mrakoplaš)
 4.10. Třebíč, Béčko
 5.10. Ostrava, Boomerang
 6.10. Brno, KD Rubín (+ Rudovous)
 7.10. Brno, Kociánka, benefice ústav
 7.10. České Budějovice, KD Vltava (+ Benedikta)
 8.10. Jilemnice, MKS (+ Původní Bureš)
 9.10. Praha, Riegrovy sady, benefice Formika
13.10. Kladno, Dundee Jam
14.10. Kutná Hora, Česká 1
15.10. Čelákovice, festival Jinej přístup
20.10. Praha, Rock Café
21.10. Moravská Třebová, Duku Duku
22.10. Litoměřice, U letního kina (+ Pláčekočka)
27.10. Jánské Lázně, kino Vlast
28.10. Blatná, hospoda Na vinici
29.10. Doubice u Krásné Lípy, Fabrika
30.10. Hamr u Veselí n.L., soukromá akce
 3.11. Plzeň, Divadlo Pod lampou
 4.11. Příbram, Junior klub
10.11. Praha, Dobeška
11.11. Karviná, klub Dokořán (+ Rhizom)
12.11. Zubří, klub Zubří, festival Kořeny
17.11. Neratovice, Společenský dům
18.11. Volyně, hospoda Na Nové
19.11. Přeštice, Nucený výsek
23.11. Olomouc, Divadlo hudby
24.11. Uherské Hradiště, kino Mír
25.11. Hradec Králové, Kongresové centrum, benefice
26.11. Česká Třebová, festival Rock na trati
 2.12. Teplice, hospoda Podletná
 3.12. Dvůr Králové, Barakuda Music Bar
 9.12. Dobříš, Kulturní dům
10.12. Liberec, KÚD
13.12. Znojmo, hospoda Na Věčnosti
14.12. Kyjov, MKS
15.12. Brno, Musilka
16.12. Pardubice, Ponorka
19.12. Praha, kavárna Jericho, vernisáž knihy Kontraband
21.12. Praha, Roxy (+ ex Zuby nehty)

2 0 0 6

 16.2. Praha, Krásný ztráty, narozeniny J.Škabrady
  7.4. Praha-Podolí, Sokolovna, narozeniny R.Myslíka
 22.7. Chotěmice, otevírání kulturního statku V.Koubka

2 0 0 7

 12.1. Kralupy n.Vltavou, festival LU 07
 13.1. Praha, Mlejn, narozeniny K.Mánkové
 16.1. Praha, bio Oko (+ film Kniha rekordů Šutky)
 19.1. Rychnov u Jablonce n.N., restaurace Beseda
 26.1. Prostějov, Kulturní klub Duha
 27.1. Ostrava, DK, Zimní Colours of Ostrava
  3.2. České Budějovice, CK Solnice
  7.2. Olomouc, Divadlo hudby
  8.2. Brno, Desert
  9.2. Brno, Desert
 15.2. Praha, Dobeška (+ divadlo Mimotaurus)
 16.2. Plzeň, Divadlo Pod lampou
 27.2. Karlovy Vary, Paderewski
  8.3. Pardubice, Divadlo "29" (+ divadlo Mimotaurus)
  9.3. Dvůr Králové, Barakuda
 22.3. Praha, Dobeška (+ Cossiga)
  4.4. Praha, Bohnice, maturitní večírek
  5.4. Plzeň, U Zacha
  8.4. Aš, Klubíčko
 16.4. Praha, Dobeška (+ Clarinet Factory)
 21.4. Olomouc, Flora
 27.4. Chomutov, Kulisárna
 11.5. Ústí nad Labem, Ulita
 12.5. Německo, Pirna
 25.5. Holešov, Drive (+ Květy)
 26.5. Frýdek-Místek, festival Sv. Jan Session
  1.6. Kralupy nad Vltavou, Scéna
  2.6. Olešnice na Moravě, Olešnická kytka
  3.6. Rokycany, evangelický kostel
  6.6. Praha, Akropolis - křest CD
       (+ J.Vébrová + Cossiga + Clarinet Factory)
  7.6. Ostrava, Templ (+ Jana Vébrová)
  9.6. Kuřim, festival Colourscope
 10.6. Hodonín, Evropa
 11.6. Horní Beřkovice, psychiatrická léčebna
 16.6. Beroun, festival Berounské hradby
 17.6. Odlochovice u Vlašimi, zámecká kaple, Popenec
 22.6. Železný Brod, Běliště
 23.6. Praha, Vrtule
 29.6. Praha, Šlechtova restaurace, benefice pro F.Prokopa
       (+ Původní Bureš + Prohrála v kartách)
 30.6. Kdyně, hrad Rýzmberk
  5.7. Litoměřice, Litoměřický kořen
  6.7. Náměšť na Hané, Zahrada
  7.7. Březnice, zámek
  9.7. Praha, Mánes, vernisáž obrazů J.Vovsa
 13.7. Počátky, musicbar U Karásků
 14.7. Jindřichův Hradec, Folková růže
 15.7. Chotěmice, hudební klub V.Koubka
 21.7. Vlčkovice u Votic, statek
 22.7. Náměšť nad Oslavou, Folkové prázdniny
 24.7. Maďarsko, Veszprém
 25.7. Brno, Desert
 26.7. Konice, zámek
 27.7. Litomyšl, Toulovcovo náměstí
 28.7. Dvorek u Přibyslavi, festival Dvorek
 11.8. Telč, Klub ve sklepě, Prázdniny v Telči
 23.8. Praha, Střelecký ostrov
 25.8. Mikulov, Eurotrialog
 26.8. Jimramov, Otevřeno
  6.9. Praha, Vypich
  7.9. Grabštejn, Worldfest
  8.9. Brandýs nad Labem, zámek
 20.9. Praha, Dobeška (+ Dva)
 23.9. Hostětín, Jablečná slavnost
 24.9. Olomouc, U-klub
 25.9. Žďár nad Sázavou, Batyskaf
 29.9. Živec u Písku, soukromá akce
 1.10. Praha, Salesiánské divadlo
11.10. Praha, Dobeška (+ DJ Vrata)
12.10. Český Krumlov, festival Ekofilm
16.10. Rusko, Moskva, klub Apelsin
19.10. Rusko, Moskva, klub Apšu
22.10. Praha, U Kaštanu, benefice pro APPN
15.11. Tábor, hospůdka Na schůdkách
16.11. České Budějovice, Solnice
17.11. Nové Město na Moravě, Středozem
22.11. Praha, Dobeška (+ P.Nikl)
23.11. Přerov, klub Teplo
24.11. Znojmo, hospůdka Na věčnosti
29.11. Plzeň, Pod lampou
 6.12. Jihlava, divadlo Na kopečku
 7.12. Nový Jičín, biograf Artefakt
 8.12. Karviná-Fryštát, klub Dokořán
 9.12. Šumperk, kostel
10.12. Ostrava, Templ
12.12. Praha, Roxy, benefice pro Rozmarýnu (+Yellow Sisters)
17.12. Brno, Dessert
18.12. Brno, studio Typos, ČT Brno
20.12. Praha-Vysočany, kavárna PIP
22.12. Chotovice, hospoda (+ Cossiga)
27.12. Telč, Klub ve sklepě

2 0 0 8

  1.2. Praha, Viola
 15.2. Praha, Delta (+ Dva)
 19.2. Praha, Carolinum, vernisáž studenti PedFak UK
 21.2. Kadaň, Střelnice
  1.4. Praha, Paměť, vernisáž M.Koryčana
  4.4. Teplice, maturitní ples
 11.4. Chotěboř, sokolovna, Benediktus
 16.4. Plzeň, Pod lampou
  1.5. Olomouc, Ekologické dny
  2.5. České Budějovice, Solnice
  3.5. České Budějovice, Solnice, svatba
  8.5. Srbsko, oslava narozenin Portál
 16.5. Praha, Vrtule, svatba
 24.5. Plzeň, festival Lochotín
 29.5. Turnov, Střelnice
 31.5. Praha, Mlejn (+ Xindl X)
  1.6. Praha, festival Mezi ploty
  6.6. Modrá u Uherského Hradiště, Archeoskanzen
  7.6. Fryšták, Disfest
  8.6. Ostrava, Templ
 13.6. Kolín, Kmochův Kolín
 20.6. Holostřevy, festival Holostok
 28.6. Hrob, Hrobské historické trhy
  3.7. Náměšť na Hané, festival Zahrada
  5.7. Litoměřice, Litoměřický kořen
  8.7. Debř nad Jizerou, Divadýlko Na dlani
 10.7. Olomouc, Kulturní léto
 11.7. Pacov, Pacovský poledník
 12.7. Červený Újezd, Villa Vallila
 29.7. Telč, Prázdniny v Telči (+ Jablkoň)
  2.8. Chotěmice, Vesnický klub
  8.8. Rabí, hrad
  9.8. Telč, Prázdniny v Telči
 21.8. Praha, Střelecký ostrov
 29.8. Velehrad, festival Šroubek
  7.9. Praha, Domov sv.Karla Boromejského (+Josef Zíma)
 13.9. Červený Újezd, Villa Vallila, svatba O.Klípy
 19.9. Ostrava, katedrála, koncert pro Hospic sv.Lukáše
 20.9. Frýdek-Místek, festival Sv.Jan Session
 21.9. Český Těšín, pizzerie Altro Verdi
 25.9. Praha, divadelní loď Tajemství
 26.9. Domažlice, kulturní dům
 4.10. Únětice, vernisáž (+ Vl.Vytiska)
 9.10. Praha, Futurum
10.10. Janova Hora, Hucul farma
16.10. Karlovy Vary, Paderewski
23.10. Plzeň, Pod lampou
24.10. Prachatice, Národní dům
31.10. Liberec, Experimentální studio (+ Jarret)
 7.11. Vsetín, kulturní dům
 9.11. Jihlava, sál hotelu Gustav Mahler
21.11. Litoměřice, hospoda U letního kina
28.11. Semily, KC Golf

2 0 0 9

 29.8. Jimramov, festival Otevřeno
  1.9. Praha, Vagon, křest CD O.Janota
 12.9. Horní Maršov, Slavnosti babího léta
 16.9. Karlovy Vary, divadlo Husovka
 18.9. Jablonec nad Nisou, Na rampě
 2.10. Praha, Lidový dům Kbely
 9.10. České Budějovice, Solnice
11.10. Jihlava, hotel Gustav Mahler
22.10. Brno, Fléda (+ Rageous Gratoons)
23.10. Šumperk, Džemfest
24.10. Uherské Hradiště, Mír
25.10. Ostrava, Templ
28.10. Praha, Futurum
29.10. Turnov, Střelnice
12.11. Plzeň, Pod lampou
19.11. Přerov, Teplo
26.11. Kuřim, Escape
27.11. Domažlice, MKS
28.11. Litoměřice, hospoda u letního kina
 4.12. Nový Jičín, Stará pošta
 5.12. Český Těšín, pizzeria Verdi
 6.12. Brno, Desert
 9.12. Praha, Roxy, (+ Švihadlo)
21.12. Praha, Futurum,(+ Dva)

2 0 1 0

 22.1. Rychnov u Jablonce n.N., Beseda
 17.2. Praha, Futurum
 27.2. Teplice, Božák
 17.3. Praha, Rock café
 16.4. Horní Beřkovice, psychiatrická léčebna
 17.4. Děčín, Škuner
 22.4. Brno, Fléda - křest CD (+ Poletíme?)
 23.4. České Budějovice, Solnice
 24.4. Písek, U Vavřiny
 29.4. Praha, Futurum - křest CD
 30.4. Hořovice, Labe
  1.5. Olomouc, Ekologické dny
  7.5. Chomutov, cafe Atrium, vernisáž J.Svobody
  8.5. Liberec, Experimentální studio
 15.5. Praha-Lysolaje, Slavnost květů
 19.5. Plzeň, Pod lampou
 20.5. Broumov, divadlo
 21.5. Česká Třebová, Modrý trpaslík
 22.5. Frýdek-Místek, Sv.Jan Session
 28.5. Nová Paka, Jírovy sady (+ Jablkoň)
 29.5. Ústí n.L.-Trmice, Útulek Fest
  5.6. Slivenec, festival
  6.6. Teplice, Mírové náměstí
 12.6. Kralupy n.V., mlýn
 14.6. Brno, Babylonfest
 16.6. Plzeň, café Orfanik, vernisáž J.Svobody
 17.6. Praha, Futurum
 19.6. Jeseník, Astur
 26.6. Fryšták, DISfest
  2.7. Vráž u Písku, Lázně
  3.7. Litoměřice, Litoměřický kořen
  4.7. Náměšť na Hané, festival Zahrada
  9.7. Boskovice, festival
 10.7. Březnice, zámek
 16.7. Jindřichův Hradec, Folková růže
 17.7. Vlčkovice, Vlčkovicefest
 23.7. Litomyšl, Toulovcovo náměstí
 25.7. Modletín (+ Beneband)
  1.8. Malá Skála, Benátská noc
  6.8. Telč, Prázdniny v Telči (+ Jarret)
  7.8. Kácov, Sázavafest
 13.8. Mikulov, Eurotrialog
 14.8. Karviná, festival Dokořán
 20.8. Chotěmice, Vesnický klub
 24.8. Plzeň, Zach's Pub
 28.8. Praha, Dobeška, svatba R.Škardy
  3.9. Grabštejn, Worldfest
  4.9. Rýmařov, festival
  5.9. Ostrava, Templ
 10.9. Česká Lípa, hrad Lipý
 11.9. Plzeň, festival Na konci léta
 17.9. Dobříš, Kulturní dům
 18.9. Křídla, festival
 23.9. Brno, Fléda
 24.9. Pardubice, divadlo "29"
 29.9. Praha, Futurum
 2.10. Třebíč, Béčko
 9.10. Jickovice, hospoda U kaštanu
 4.11. Trutnov, festival Devět bran
17.11. Brno, Desert
20.11. Havlíčkův Brod, klub Oko
23.11. Praha, Lucerna Music Bar (+ Terne Čhave)
16.12. Brno, Desert
17.12. Luhačovice, Ogar
18.12. Český Těšín, pizzeria Verdi
20.12. Praha, Futurum (+ Poletíme?)
30.12. České Budějovice, Solnice

2 0 1 1

 19.2. Německo, Neuruppin
 24.2. Praha, Futurum
 25.2. Litomyšl, Kotelna
 26.2. Krabčice, restaurace Říp (+ Maršál Bazén)
  1.3. Praha, Divadlo ABC
 17.3. Brno, Metro (+ Jazoo + Paramisara)
 18.3. Litoměřice, hospoda U letního kina
  1.4. České Budějovice, Horká vana, vernisáž (Jarda + Vašek)
  7.4. Turnov, Střelnice
 13.4. Jihlava, hotel Gustav Mahler
 14.4. Hranice n. M., Zámecký klub
 21.4. Praha, Futurum (+ L.Redlová)
 27.4. Plzeň, Pod lampou
 30.4. Tovačov, zámecký park
  7.5. Kutná Hora, Klášterfest
  9.5. Praha, Unijazz, vernisáž
 13.5. Liberec, La Fabbrica
 14.5. Rokytnice n.J., Springfest
 16.5. Česká televize Brno, Dobré ráno
 26.5. Brno, Metro - křest CD
 27.5. Čáslav, Komenského náměstí
 28.5. Hradec Králové, festival Na jednom břehu
 29.5. Praha, festival Mezi ploty
  2.6. Praha, Futurum - křest CD (+ L.Redlová + Pláčekočka)
  3.6. Nová Paka, Jírovy sady (+ Cémur Šámur)
  4.6. Vítkovice-Janova Hora, Hucul farma
 10.6. Chotěmice, Vesnický klub V.Koubka (+ Lucie Redlová)
 11.6. Střelice, Střelické strunobraní
 18.6. Holostřevy u Stříbra, Holostok
 19.6. Chrást u Plzně, farní zahrada CČE
 23.6. Slovensko, Košice, festival Krajina Haliganda
 24.6. Valašské Meziříčí, Valašský špalíček (+ Lucie Redlová)
 25.6. Ražice, amfiteátr
  2.7. Litoměřice, Litoměřický kořen
  3.7. Vrchní Orlice u Bartošovic, Mezi horama
  4.7. Nečtiny, Summer Job
  9.7. Žďár n.S., festival Pod Zelenou horou
 13.7. Blansko, nádvoří zámku
 15.7. Dolní Žukov u Českého Těšína, festival Meziplotki
 16.7. Ostrava, Colours of Ostrava
 24.7. Náměšť n.O., Folkové prázdniny (+ Lucie Redlová)
 25.7. Plzeň, festival Na ulici (+ Znouzectnost)
 30.7. Šternberk, festival Šternberský kopec
  6.8. Helfštýn, Čertovské tóny (+ Václav Koubek)
 11.8. Telč, Prázdniny v Telči
 12.8. Vimperk, zámecký park
 13.8. Mirotice, Mirotické setkání loutek a hudby
 20.8. Hoštice, Stodola Michala Tučného
 21.8. Trutnov, Open Air
 28.8. Jimramov, festival Otevřeno
 29.8. Planá u Mar. Lázní, Výletnění 2011
  1.9. Karlovy Vary, Divadlo Husovka
  2.9. Kutná Hora, Hostinec Dačický
  3.9. Brandýs n. Orlicí, festival Brandýské mámení
  8.9. Praha, festival Podviní
 10.9. Tábor, náměstí
 3.10. Praha, Archa, EKG
 6.10. Praha, Futurum (+ Rudovous)
 7.10. Praha, Dům U kaštanu, vernisáž (Jarda + Robert)
20.10. Trutnov, Uffo
10.11. Brno, Favál (+ Budoár staré dámy)
11.11. Vsetín, Cultburger
12.11. Ostrava, Ostravské listopadání
13.11. Český Těšín, pizzeria Verdi
29.11. Praha, Futurum
10.12. Mimoň, DK Ralsko
15.12. Praha, Futurum (+ tubové kvarteto Síla)
16.12. České Budějovice, KD Vltava

2 0 1 2

 26.1. Praha, Futurum, Zimní Vlčkovicefest
  3.2. České Budějovice, Horká vana (Jarda + Vašek)
 15.2. Plzeň, Pod lampou
 16.2. Praha, Futurum
 17.2. Rychnov u Jablonce n.N., restaurace Beseda
  2.3. Litoměřice, hospoda U letního kina
  5.3. Praha, Kaštan (vernisáž, Jarda + Robert)
  8.3. Liberec, Lidové sady
  9.3. Nová Paka, Sklepy
 10.3. Tišnov, kino, festival Jeden svět (+ tlumočníci)
 15.3. Olomouc, Divadlo hudby
 16.3. Nový Bor, kino, festival Jeden svět
 12.4. Brno, Metro
 13.4. Opava, festival Další břehy (+ tlumočníci)
 14.4. Zlín, Bamboo
 19.4. Praha, Futurum
  1.5. Olomouc, Ekologické dny
 12.5. Mariánské Lázně, zahájení sezóny (+ tlumočníci)
 14.5. Praha, Kaštan, L.Redlová křest (bez Jany)
 19.5. Hradec Králové, Sheepfest
 26.5. Praha, Mezi ploty (+ tlumočníci)
 31.5. Praha, Strašnické divadlo (+ Mrakoplaš)(bez Jany)
  2.6. Strunkovice nad Blanicí, kulturní dům
  8.6. České Budějovice, Slavie ( + tlumočníci)
  9.6. Písek, městské slavnosti
 14.6. Praha, Futurum
 22.6. Varnsdorf, pivovar Kocour
 24.6. Praha, Loď Tajemství, Argo mejdan (+ Činna)
 28.6. Plzeň, Zach's Pub (+ Petr Dvořák ml.)
 29.6. Litoměřice, Litoměřický kořen (+ tubové kvarteto Síla)
 30.6. Broumov, pouť
  4.7. Nečtiny, hospoda u hřiště, Summerjob
  7.7. Pacov, Pacovský poledník
 14.7. Poděbrady, Jezero
 25.7. Uherské Hradiště, kino Mír
 26.7. Znojmo, Na věčnosti
 27.7. Telč, Prázdniny v Telči
 28.7. Náměšť nad Oslavou, Folkové prázdniny (+ L.Redlová)
 29.7. Horšovský Týn, Anenská pouť
  4.8. Hlučín, Štěrkovna open music
 18.8. Chotěmice, Vesnický klub V.Koubka
 24.8. Nový Jičín, náměstí
 25.8. Fryšták, Fryštácký malý svět
 25.8. Vizovice, Trnkobraní
 26.8. Kadaň, Františkánská zahrada
  1.9. Ražice, Music fest
  7.9. Jeseník, festival Na Muně
  8.9. Ústí nad Orlicí, Dny Charity
 14.9. Karviná, Lodičky
 15.9. Frýdek-Místek, Sv.Jan-Session
 16.9. Luhačovice, Ogar
 21.9. Mělník, Vinobraní
 22.9. Ledce u Plzně, Ledovec
 25.9. Praha, Malostranská beseda
 28.9. Rudník v Krkonoších, Svatováclavské slavnosti
13.10. Rataje n.S., Pivovárek
25.10. Pardubice, Divadlo 29
 8.11. Praha, Akropolis (+ Rudovous)
17.11. Rokycany, evangelická fara (bez Jany)
23.11. Strakonice, Dům kultury
24.11. Český Krumlov, Ántré
 6.12. Brno, Metro (+ L.Redlová)
 7.12. Český Těšín, pizzerie Verdi (+ Beata Bocek)
15.12. Litoměřice, hospoda U letního kina
19.12. Praha, Rock café (+ Pankrot + pěvecký sbor Svoboda)

2 0 1 3

 18.1. Nové Strašecí
 31.1. Plzeň, Buena vista
  8.2. Plzeň, Šeříkovka
  9.2. Třebotov, hospoda U Růžičků
 16.2. Teplice, Hvjezda
 20.2. Praha, Malostranská beseda (+ Iggy Gott)
 21.2. Hranice, Zámecký klub
 22.2. Bojkovice, Maják
 23.2. Pelhřimov, Sklep
 15.3. Praha, Febiofest (+ Rudovous)
 22.3. České Budějovice, Slávie
 23.3. Praha, Kampa střed světa
  5.4. Cheb, KC Svoboda
 11.4. Karlovy Vary, divadlo Husovka
 12.4. Francie, Thionville, Festival Frontieres
 17.4. Liberec, Lidové sady
 18.4. Vrchlabí, KD Střelnice
 19.4. Havlíčkův Brod, Oko
 20.4. Tisá, kulturní dům
  9.5. Praha, Malostranská beseda (+ Beata Bocek)
 11.5. Hradec Králové, Sheepfest
 18.5. Vodňany, Rybářské dny
 24.5. Praha, Jabok
 25.5. Teplice, Zahájení lázeňské sezóny
 31.5. Chotěmice, Vesnický klub V.Koubka
  1.6. Odlochovice, Popenec
  6.6. Brno, Pod obrazy
  7.6. Kuřim, zámek (+ Poletíme?)
  8.6. Černilov, kulturní dům
 14.6. Borovany, Nazaret
 15.6. Kladno, Kladenské dvorky
 15.6. Holostřevy, Holostok
 21.6. Horní Maršov, Doteky
 22.6. Benešov nad Ploučnicí, slavnosti
 28.6. Vysoké Mýto, Amfiteátr
 29.6. Rudník, u křížku
 30.6. Otovice u Broumova, Summer Job
  5.7. Litoměřice, Litoměřický kořen
 12.7. Holýšov, Pekelný ostrov
 13.7. Vlčkovice u Vlašimi, Vlčkovicefest
 16.7. Plzeň, U Zacha (+ Vasilův Rubáš)
 20.7. Žamberk, festival Orlická brána
 24.7. Polná, zámek
 25.7. Znojmo, hospoda Na věčnosti
 26.7. Kroměříž, festival Stoptime
 27.7. Rokycany, svatba Hynka a Áni
 30.8. Sezimovo Ústí, letní kino
 31.8. Protivín, městské slavnosti
 31.8. Dolní Chrášťany, pouť
  6.9. Hlinsko, Betlém
  7.9. Grabštejn, Worldfest (+ tubové kvarteto Síla)
 12.9. Olomouc, letní kino (+ Jananas)
 13.9. Frýdek-Místek, Sv.Jan Session
 14.9. Kunštát, Hrnčířský jarmark
 24.9. Praha, Malostranská beseda
 28.9. Svitavy, Svatováclavský košt
11.10. Praha, La Fabrika (+ Síla)
12.10. Nové Město na Moravě, kulturní dům
18.10. Ústí nad Orlicí, Malá scéna
19.10. Kralupy nad Vltavou, caferestaurant Kotva
24.10. Praha, Jazztime (bez Jany)
31.10. Mělník, kulturní dům (bez Jany)
 8.11. Polička, Divadelní klub (bez Jany)
13.11. Praha, Malostranská beseda (+ Vasilův rubáš) (bez Jany)
21.11. Ostrava, kostel sv. Václava, Noc venku (bez Jany)

2 0 1 4

 21.1. Praha, Filosofická fakulta UK
 28.2. Rychnov u Jablonce n.N., restaurace Beseda
 13.3. Liberec, Vratislavice 10 10 10
 14.3. Litoměřice, hospoda U letního kina
 15.3. Teplice, Hvjezda
 19.3. Praha, Rock café
 20.3. Plzeň, Anděl café
 21.3. Stochov, Dům kultury
 28.3. České Budějovice, Slavie
 18.4. Turnov, Kulturní centrum
 29.4. Praha, Malostranská beseda
  3.5. Třebíč, Majáles
 16.5. Nová Paka, svatba D.Šámala
 17.5. Želeč u Žatce, Svatojánská pouť
 31.5. Německo, Regensburg
  7.6. Nahořany u Volyně, Pod kapličkou, Šumava
 12.6. Praha, Vyšehraní
 13.6. Chotěmice, Vesnický klub V.Koubka
 14.6. Zvířetice, open air festival
 20.6. Kutná Hora, U Dačického
 21.6. Dobruška, Krupárna, ekologické centrum
 21.6. Hrad Pecka, Peckafest
  5.7 Litoměřice, festival Litoměřický kořen
  9.7. Plzeň, Zach´s Pub
 10.7. Praha, Malostranská beseda
 11.7. Polička, festival Colour Meeting
 12.7. Březnice, zámek
  2.8. Náměšť nad Oslavou, Folkové prázdniny
 16.8. Choceň, Pelinyfest
 21.8. Jindřichův Hradec, Festival pouličního umění
 22.8. Jimramov, festival Otevřeno
 23.8. Planá u Mariánských Lázní, festival Výletnění
 28.8. Praha, Letní škola znakového jazyka (+ tlumočníci)
 29.8. Lázně Bohdaneč, festival On the Road
 30.8. Brno, Centrum fest
 30.8. Fryšták, festival Fryštácký malý svět
 31.8. Praha, festival Po škole!
 13.9. Praha, festival Babí léto
 25.9. Tábor, Žižkovo náměstí, koncert pro Kaňku
 26.9. Chomutov, Kulisárna
 27.9. Nové Město n.M., festival Křídla
 28.9. Vrchní Orlice, kostel (+ Caine)
 1.10. Praha, Mlejn, benefice Alzheimer (Jarda a Vašek)
 2.10. Liberec, Lidové sady
 3.10. Děčín, Le Garage Noir
 4.10. Ústí nad Labem, Kulturní středisko
11.10. Dvůr Králové, Zálabí
21.10. Praha, Malostranská beseda (+ Holy Fanda)
30.10. Praha, Akropolis, křest Zuby nehty
14.11. České Budějovice, Slavie
21.11. Plzeň, Šeříkovka (+ ZNC + Disharmonici aj.)
26.11. Olomouc, Divadlo hudby
27.11. Brno, Fléda (křest CD)(+ Zvrhlé duo)
28.11. Břeclav, Piksla
29.11. Valašské Meziříčí, M-klub (+ Fru Fru)
 9.12. Praha, Akropolis (křest CD) (+ Znouzectnost)
12.12. Uherské Hradiště, kino Mír
19.12. Litoměřice, hospoda U letního kina

2 0 1 5

 22.1. Praha, Malostranská beseda
 23.1. Rychnov u Jablonce n. N., restaurace Beseda
 14.2. Brno, Sono
 27.2. Pardubice, Divadlo 29
 28.2. Ústí nad Orlicí, Malá scéna
  7.3. Praha, Akropolis, 60. Vaška Koubka
 14.3. Praha, Žižkovská noc
 14.4. Praha, Malostranská beseda
 15.4. Plzeň, věznice Bory
 15.4. Plzeň, Pod lampou
 16.4. Karlovy Vary, Paderewski
 25.4. Litomyšl, Lázně ducha
  6.5. Praha, Malostranská beseda
 16.5. Plzeň, Habrmannovo náměstí
 21.5. Mariánské Lázně, festival Porozumění
 23.5. Praha, Skautská alternativa
 29.5. Liberec, Zebra
  2.6. Praha, festival Asistence
  5.6. Praha, Žižkovské pivobraní
  6.6. Třebíč, Zámostí
  7.6. Jílové u Prahy, Florián
 10.6. Cheb, Chebské dvorky
 11.6. Praha, Malostranská beseda
 12.6. Česká Lípa, KD Krystal
 13.6. Brno-Obřany, Obrfest
 14.6. Ostrava, Slezská lilie
 19.6. Budišov nad Budišovkou
 20.6. Frýdek-Místek, Sv.Jan Session
 21.6. Lanškroun, zámecké nádvoří
 26.6. České Budějovice, Buskersfest
  3.7. Litoměřice, Litoměřický kořen
  4.7. Domažlice, Hudba pod hradem
  5.7. Domažlice, narozeniny V.Jarkovcové
  8.7. Poděbrady, Ostrov
 11.7. Vlčkovice, Vlčkovicefest
 14.7. Třinec, náměstí Svobody
 15.7. Praha, Malostranská beseda
 16.7. Plzeň, Zach´s pub
 17.7. Chotěmice, Vesnický klub
 18.7. Krásetín, U Kuchařů
 17.8. Nečtiny, 9 týdnů baroka
  5.9. Žatec, Dočesná
 11.9. Dobříš, MKS
 12.9. Klecany, Slavnosti břehů
 18.9. Mělník, Vinobraní
 19.9. Mladá Boleslav, hrad
 20.9. Starý Plzenec, kostel
 23.9. Praha, Dobeška
 24.9. Opava, Bezručova Opava
 25.9. Šumperk, H-klub (+ Sioux)
 26.9. Rudník, slavnosti
 27.9. Vrchní Orlice, festival Světýlka
 3.10. Plzeň, Pilsnerfest
14.10. Praha, Malostranská beseda
15.10. Kuřim, Kotelna
16.10. Český Těšín, pizzerie Verdi
17.10. Vsetín, 3 opice
24.10. Volyně, hotel Na Nové
 4.11. Brno, Eleven
 5.11. Olomouc, Divadlo hudby
 6.11. Zlín, Bamboo
 7.11. Králíky, KC Střelnice
26.11. Kolín, KD
 3.12. Praha, soukromá akce Symbio
 9.12. Praha, Akropolis (+ ZNC)
10.12. Liberec, Experimentální studio
11.12. Litoměřice, hospoda U letního kina
12.12. Český Brod, soukromá akce ZUŠ

2 0 1 6

 22.1. Ledce u Plzně, Ledovec
  4.2. Praha, Malostranská beseda
 19.2. Písek, divadlo Pod čarou
 20.2. České Budějovice, Slávie
  4.3. Děčín, Garage noir
  5.3. Praha, Malostranská beseda
 12.3. Mikulčice, Pestrovečer
 25.3. Hlavenec u Prahy, hospoda U Jelena
 29.3. Brno, Fléda (+ Spálený sušenky)
 30.3. Hranice n.M., Zámecký klub
 31.3. Kroměříž, KD
 28.4. Praha, Mlejn (+ Síla + Pankrot)
 20.5. Chotěmice, svatba L.Pohlové
 27.5. Nová Paka, park
 28.5. Teplice, zahájení Lázeňské sezóny
 30.5. Praha, Lucerna MB (+ Dva + Zrní)
  4.6. Konstantinovy Lázně, festival U pramene
  8.6. Zábřeh, hrad (+ Sioux)
 10.6. Kroměříž, AG fest
 11.6. Ledeč n.Sázavou, slavnosti
 15.6. Praha, FelFest
 18.6. Kralupy n.Vltavou, festival Slunovrat
 23.6. Brno, Vaňkovkafest
 25.6. Česká Lípa, slavnosti
 25.6. Štětí, Ferodo fest


zpátky do garáže